Zbavte se problémů s klouby

Bez lékařského předpisu a s garancí účinných látek

 • Nejsilnější výživa, která vás zbaví problémů s klouby
 • Certifikovaný obsah chondroprotektiv a kolagenu
 • Výživa obohacená o vitaminy i minerály
 • Užívání ve formě nápoje s příjemnou grepovou příchutí
 • Jednoduché dávkování
 • K zakoupení také v internetových lékárnách

10 168x hodnocení

Proč si vybrat právě KLOUBUS?

 

KLOUBUS vám opravdu pomůže

Díky unikátnímu složení a speciálnímu způsobu dávkování jde o jeden z nejsilnějších produktů na trhu. Pokud hledáte silný doplněk stravy pro vaše klouby, vazy a šlachy, je KLOUBUS to nejlepší, co můžete na trhu sehnat. Za tím si stojíme.

 

Je lepší než takzvané prášky pro koně

A nejen to! Je lepší i pro vaši peněženku. Stejné účinné látky jako jsou používány v koňské výživě (MSM, glukosamin, chondroitin) obsahuje i KLOUBUS. Rozdíl je v tom, že jsme upravili jejich množství tak, aby byly vstřebatelné pro člověka. Navíc jsme přidali další látky, které účinek doplňku KLOUBUS ještě zesílí. Nebudete tak vyhazovat peníze oknem za něco, co by vaše tělo uvolnilo pryč.

 

Účinné dávkování v prášku

Z polykání velkých tablet nebo žvýkání nedobrých gumových kostek máte doslova hrůzu? Dobrá zpráva. KLOUBUS je kloubní výživa ve formě sypkého prášku, který snadno rozmícháte v 250 ml vody o pokojové teplotě. Nápoj doporučujeme vypít během nebo po jídle. Díky příjemné grepové příchuti se budete na užívání doplňku stravy těšit a už se vám nestane, že zapomenete.

 
 

Podrobné složení KLOUBUS

Právě díky svému složení a způsobu dávkování se KLOUBUS stal jedním z nejsilnějších produktů na českém trhu.

 
KOLAGEN – kolagenní peptidy

KOLAGEN – kolagenní peptidy

Kolagen je jedním z nejdůležitějších stavebních "kamenů" lidského těla a tvoří převážně 30 % celkového množství bílkovin v našem těle.
GLUKOSAMIN – glukosamin sulfát

GLUKOSAMIN – glukosamin sulfát

Glukosamin je látka tělu vlastní, nachází se v něm tedy v relativně vysokém množství. Tvoří jej řetězce propojených cukrů a proteinů. Je hlavní složkou chrupavky.
MSM – Methyl-sulfonyl methan

MSM – Methyl-sulfonyl methan

Metylsulfonylmetan je ve vodě rozpustná, bílá krystalická sloučenina síry. Nachází se v každé buňce lidského těla. Je zvláště koncentrovaná v nervové tkáni, pokožce, vlasech a kloubech.
CHONDROITIN – chondroitin sulfát

CHONDROITIN – chondroitin sulfát

Chondroitin sulfát je molekula, přirozeně se vyskytující v našem těle a patřící mezi mukopolysacharidy tzv. glykosaminoglykany. Glykosaminoglykany se váží na proteoglykany, které jsou důležitou stavební součástí mezibuněčné hmoty chrupavek.
 

Přesné složení

Hydrolyzovaný kolagen – kolagenní peptidy 5000 Da 2730 mg
Glukosamin sulfát 2KCl 1760 mg
MSM 500 mg
Chondroitin sulfát 320 mg
Vitamin C 250 mg
Hořčík 70 mg
Bromelain 50 mg
L-leucin 50 mg
Kyselina hyaluronová 10 mg
Zinek 5 mg
Biotin 100 µg
Vitamin D3 5 µg

Obsah v jedné dávce. Jedna dávka je jeden sáček.

10 168x hodnocení

Hodnocení zákazníků

 
100 %

Ověřené hodnocení

4,7 z 5

Ověřené hodnocení

i
10 168x
i
690x
i
523x
i
144x
i
132x

* data z června 2024

Skvělá podpora pro klouby, svaly a šlachy. Já jsem mimo jiné i díky němu zvládnul bez problémů svoji přípravu na sezónu, kde se mě povedlo vyhrát dvě zlaté medaile a překonat dva národní rekordy (v bench-pressu). Vybral jsem si KLOUBUS, jelikož je to český výrobek, příprava je rychlá (jen nasypu odměřený sáček) a jako bonus - výborně chutná.
Zdeněk, 30 let
22. 06. 2022
KLOUBUS opravdu funguje. Cvičím těžké dřepy a po užívání produktu KLOUBUS sem schopen zvedat daleko větší váhy a mám klouby jako nemluvně :)
David, 24 let
22. 06. 2022
KLOUBUS užívám již 2 měsíce a cítím se daleko lépe. Trpím artritidou 2. a 3. stupně kolene a kyčle. Po prvním měsíci užívání jsem zaznamenal lepší pohyblivost. Určitě doporučuji!
Jaroslav, 57 let
22. 06. 2022
KLOUBUS mi velmi pomohl v přípravě na profesionální soutěž, kdy jsem byl v obrovském fyzickém i psychickém vytížení. Tělo začalo strádat a cítil jsem přetížení v oblasti ramen a loktů (vazy a šlachy). KLOUBUS jsem začal pravidelně užívat po dobu celé přípravy a stav se výrazně zlepšil. Čím bych hlavně vyzdvihl tento produkt je skvělá chuť nápoje a rozpustnost.
Filip, 27 let
22. 06. 2022
Jsem s ním maximálně spokojena. Nejen, že chutná znamenitě, ale nemám již problémy s koleny, ani necítím žádné jiné klouby. Také mám pocit, že se mě zlepšil stav kůže. Za produkt KLOUBUS děkuji.
Olga Riedlova, 63 let
22. 06. 2022
Naprostá spokojenost a to už jsem vyzkoušel kdeco. Mám v obou kolenou artrózu 3. stupně, asi po 14. dnech užívání Kloubusu problémy kolen téměř zmizely. Po dvou měsících užíváni jsem nevěděl, že nějaká kolena mám. Asi po třítýdenní pauze se bolesti vrátily. Dnes jsem objednal další dvě balení. Za mě super.
Josef K., 46 let
22. 06. 2022
Po porodu jsem měla problémy se zády a kyčlemi. Hledala jsem pomoc v protahování, ale i v nějakém doplňku stravy. Manžel mi doporučil KLOUBUS. Po třech měsících užívání, se stav výrazně zlepšil. Rovněž pozitivně vnímám vyšší obsah kvalitního kolagenu, který působí skvělé na mou pleť.
Alexandra, 30 let
22. 06. 2022
„Po měsíci užívání jsem se cítila lépe“
Četla jsem na internetu srovnání různých doplňků stravy na zlepšení kloubů, šlach a kostí, kde KLOUBUS byl vítězem. Rozhodla jsem se ho vyzkoušet, zda se moje obtíže zlepší. Po měsíci užívání jsem se cítila lépe a při druhém balení zjišťuji každým dnem velké zlepšení. Lépe se pohybuji a bez velkých bolestí. Objednávám další balení a doporučuji všem. Děkuji KLOUBUS
Zdeňka, 70 let
22. 06. 2022
Loni jsem se účastnil extrémního vytrvalostního závodu B7, ale z důvodu problémů s koleny jsem to v půlce vzdal. Letos jsem se zhruba 3 měsíce před závodem začal užívat produkt KLOUBUS. Závod jsem dokončil a kromě celkové únavy (po 90 km chůze v kopcích) jsem o nějakých problémech kolen vůbec nevěděl.
Jindřich, 29 let
22. 06. 2022
„Je lepší než přípravky pro koně.“
Dříve jsem užívala lék pro koně, ale tento je přizpusobený pro lidi a lépe mi vyhovuje. Po měsíčním užívání cítím zlepšení. Lékař mi doporučil operaci kolene, ale to jsem odmítla a proto zkouším KLOUBUS.
Irena, 75 let
22. 06. 2022
„Jediný výrobek, který funguje“
Je to jediný výrobek po kterém mě přestanou bolet kolena.
Dan, 48 let
22. 06. 2022
„Pomáhá mi na klouby“
KLOUBUS je nejlepší na moje problémové koleno. Hodně mi pomáhá a jsem s tímto přípravkem na klouby moc spokojená.
Jana, 55 let
22. 06. 2022

Vyzkouším KLOUBUS

Objednávat můžete i telefonicky každý den od 7:00 - 15:00 na tel. čísle +420 592 750 302

Už jste pouze jeden krok od zakoupení produktu KLOUBUS. Vyberte počet balení a poté zadejte své jméno, adresu, e-mail a způsob jakým budete chtít zaplatit.

2 balení KLOUBUS

2 balení KLOUBUS

Doprava zdarma
23 Kč /den 1 380 Kč
 • 60 denní kúra
 • 9 g v denní dávce
 • doprava zdarma
Koupit 2 balení
3+1 balení ZDARMA!

3+1 balení ZDARMA!

Doprava zdarma TOP Nabídka!
17 Kč /den 2070 Kč Původní cena
2 760 Kč
 • 120 denní kúra
 • 9 g v denní dávce
 • ušetříte 690 Kč!
 • doprava zdarma
Koupit 3+1 ZDARMA
1 balení KLOUBUS

1 balení KLOUBUS

23 Kč /den 690 Kč
 • 30 denní kúra
 • 9 g v denní dávce
 • poštovné 80 Kč
Koupit 1 balení

10 168x hodnocení

Otázky a odpovědi

V čem se liší KLOUBUS od ostatních kloubních přípravků? +

Na rozdíl od většiny kloubních preparátů obsahuje KLOUBUS široké spektrum účinných látek pro dobrou funkci kostí a chrupavek. Má vysoký obsah kolagenu ve formě peptidů (nejlépe vstřebatelná forma), dále obsahuje optimální dávky chondroprotektiva jako je chondroitin sulfát, glukosamin sulfát a MSM. Ve složení nechybí ani spektrum vitamínů a minerálů, které mají příznivý vliv na činnost kloubů. Mezi hlavní z nich patří Vitamín C, Hořčík, Zinek, Biotin, Bromelain nebo Vitamín D3. Podobně komplexní složení na českém trhu budete hledat stěží.

Jak KLOUBUS nejlépe užívat? +

KLOUBUS rozmíchejte ve 250 ml pitné vody o pokojové teplotě. Užívejte ráno nebo večer, nejlépe během jídla nebo 15 minut po jídle.

Kdy na sobě pocítím první účinky produktu? +

KLOUBUS obsahuje komplexní složení a samotné účinky a rychlost nástupu je velmi individuální. V běžných případech jsou první účinky znatelné v období mezi 1. až 3. měsícem užívání.

Kde se KLOUBUS vyrábí? +

KLOUBUS se vyrábí v České republice. Díky tomu máme pod kontrolou nejen výrobu, ale celý proces dopravy a distribuce. Můžeme vám tak zajistit maximální kvalitu za rozumnou cenu.

Je KLOUBUS bezpečný a nezávadný? +

Ano. KLOUBUS je doplněk stravy a nemá žádné vedlejší účinky. Je certifikován Státním zdravotním ústavem v Praze. KLOUBUS byl také testován na obsah chondroprotektiv. Každá šarže je důkladně testována.

Mohu brát KLOUBUS, pokud beru prášky na cukrovku, tlak a podobně? +

Pokud máte jakékoli zdravotní problémy s navazujícími léky, je vhodné konzultovat užívání produktu s lékařem. Obecně nedoporučujeme užívat KLOUBUS trpíte-li alergií na kteroukoli jeho složku. Dále není produkt vhodný při současném užívání přípravků proti srážlivosti krve a při zvýšené citlivosti na korýše a rybí bílkoviny.

Sledujte nás na Instagramu

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lidí lepší a jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Jsme vděční za to, že se řady našich zákazníků den co den zvětšují a že se k nám opakovaně vracíte. Spokojenost kupujícího je u nás vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je pozitivní recenze či doporučení od spokojeného zákazníka.

Více o nás

Detailní informace

Složení — hydrolyzovaný kolagen – kolagenní peptidy 5000 Da (vepřový), glukosamin sulfát 2KCl, MSM (methyl-sulfonyl methan), chondroitin sulfát, vitamin C (kyselina L-askorbová), mléčnan hořečnatý, mléčnan vápenatý, bromelain, l-leucin, hyaluronan sodný, mléčnan zinečnatý, D-biotin, vitamin D3 (cholekalciferol), regulátor kyselosti: kyselina citrónová, kypřící látka: hydrogenuhličitan sodný, barvivo: extrakt z červené řepy, sladidlo: sukralóza, aroma: grepové aroma.

Doporučené dávkování —  1 sáček denně, obsah sáčku rozmíchat ve 250 ml pitné vody pokojové teploty a vypít.

Upozornění — Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Není určeno dětem. Nepoužívejte tento výrobek, trpíte-li alergií na kteroukoli jeho složku. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Nevhodné při současném užívání přípravků proti srážlivosti krve. Nevhodné při zvýšené citlivosti na korýše a rybí bílkoviny.

Hmotnost balení — 270 gramů / 1 sáček = 9 gramů

Skladování — Uchovávejte v suchu a temnu při pokojové teplotě (15 – 25°C) mimo dosah přímého slunečního světla. Ukládejte mimo dosah dětí.

Vyrobeno — Primulus Group, s.r.o., Novoveská 2057/5d,
709 00 Ostrava – Mariánské Hory

Nahoru