KLOUBUS - opravdu účinná kloubní výživa

Proč KLOUBUS funguje?

Funguje díky svému speciálnímu složení a unikátnímu způsobu dávkování. Díky tomu KLOUBUS posiluje vaše klouby, vazy a svaly. Vyzkoušejte ho jako náhradu za nevýrazné doplňky výživy na klouby a pohybový aparát.

1 sáček obsahuje 9 gramů účinných látek. Stačí ho rozmíchat ve 250 ml vody.

1
KLOUBUS je jeden
z nejsilnějších produktů na trhu
2
zpevňuje klouby, vazy, svaly a šlachy
3
snižuje míru opotřebení a bolestivosti kloubů a celého pohybového aparátu
4
snižuje riziko křečí a zánětů kloubů

Co říkají naši zákazníci?

Jak KLOUBUS funguje

Komplex pro KLOUBY Vysoký obsah látek jako kolagen I, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, MSM a kyselina hyaluronová chrání vaše kloubní chrupavky, vazy a šlachy. Kolagen Glukosamin sulfát Chondroitin sulfát MSM Kyselina hyaluronová Bromelain Vitamin C
Komplex pro SVALY Kombinace hořčíku, L-leucinu a bromelinu podporuje správné fungování svalů a nervů. Biotin L-leucin Zinek Hořčík Vitamin C
Komplex pro KOSTI Kombinace vápníku, hořčíku, vitanínu D a zinku přispívá ke zlepšení stavby a pevnosti kostí. Vitamin C Hořčík Zinek Kyselina hyaluronová Vitamin D3 Vápník

Uvažujte o KLOUBUSU, pokud jste:

Sportovci

Sportovci

Abyste byli na prvním místě, musí být na prvním místě vaše tělo. Stejně jako ionťák, zkušený trenér nebo správná motivace, i KLOUBUS patří k základní výbavě každého sportovce.

Aktivní lidé v nejlepších letech

Aktivní lidé
v nejlepších letech

Život nás baví, pokud jsem zdraví a nic nás nebolí. KLOUBUS je vaše pojistka, že unesete na svých ramenou každodenní pracovní výzvy a i nadále budete oporou pro své nejbližší.

Senioři

Senioři

Nikdy není pozdě odměnit své tělo novou silou! Dopřejte svým kloubům a vazům KLOUBUS, protože je tou nejlepší péčí při boji s artritidou a záněty.

Vyrobeno v ČR Vyrobeno v ČR
Originální receptura a složení Originální
receptura a složení
Vysoký obsah účinných látek Vysoký obsah
účinných látek
Jednoduché a chutné podávání Jednoduché
a chutné podávání

O nás

Na českém trhu je velké množství doplňků stravy na klouby, ale když jsme se rozhodli sami začít nějaký používat, byli jsme zklamaní. Přestřelené ceny, nedostatečné složení, špatné podávání. A protože už máme zkušenosti s výrobou a prodejem doplňku stravy (více zde), rozhodli jsme se vyrobit vlastní kloubní přípravek. Dlouhou dobu jsme studovali a hledali nejlepší látky pro podporu kloubů, vazů, šlach a svalů. A našli jsme je. Překvapilo nás ale, jak velké dávky musí člověk přijmout, aby měl vůbec přípravek nějaký efekt. Proto jsme hned vyřadili podávání v tabletách. Pro požadovaný efekt byste jich museli spolknout několik denně.

Zvolili jsme rozpuštění látek ve vodě. Podávání rychlé, pohodlné a především účinné. KLOUBUS jsme zabalili do krásného balení, aby se Vám líbil a posloužil i jako vhodný dárek pro vaše blízké. Jak je u nás zvykem, produkt vyrábíme u nás v České republice, kde máme dohled nad výrobou.

KLOUBUS je zde, aby Vám nabídl to nejlepší řešení pro posílení vašich kloubů, šlach a vazů. Kvalitní český výrobek s bohatým složením za kterým stojí zkušený tým připraven Vám kdykoli vyjít vstříc a zařídit vše pro vaší spokojenost.

A proč je v logu zrovna nosorožec? Patří mezi nejsilnější savce v přírodní říši a nosorožec má také nejsilnější kosti ze všech savců.

Věříme, že pravidelným užíváním našeho produktu budou vaše klouby stejně silné a odolné jako ty nosorožčí.

KLOUBUS tým
Mohlo by vás zajímat