Proč KLOUBUS funguje?

Funguje díky svému speciálnímu složení a unikátnímu způsobu dávkování. Díky tomu KLOUBUS posiluje vaše klouby, vazy a svaly. Vyzkoušejte ho jako náhradu za nevýrazné doplňky výživy na klouby a pohybový aparát.

1 sáček obsahuje 9 gramů účinných látek. Stačí ho rozmíchat ve 250 ml vody.

1
KLOUBUS je jeden
z nejsilnějších produktů na trhu
2
zpevňuje klouby, vazy, svaly a šlachy
3
snižuje míru opotřebení a bolestivosti kloubů a celého pohybového aparátu
4
snižuje riziko křečí a zánětů kloubů

Co říkají naši zákazníci?

Reference našich zákazníků

Stoprocentně pravdivé hodnocení od skutečných lidí

Jak KLOUBUS funguje

Komplex pro KLOUBY Vysoký obsah látek jako kolagen I, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, MSM a kyselina hyaluronová chrání vaše kloubní chrupavky, vazy a šlachy. Kolagen Glukosamin sulfát Chondroitin sulfát MSM Kyselina hyaluronová Bromelain Vitamin C
Komplex pro SVALY Kombinace hořčíku, L-leucinu a bromelinu podporuje správné fungování svalů a nervů. Biotin L-leucin Zinek Hořčík Vitamin C
Komplex pro KOSTI Kombinace vápníku, hořčíku, vitanínu D a zinku přispívá ke zlepšení stavby a pevnosti kostí. Vitamin C Hořčík Zinek Kyselina hyaluronová Vitamin D3 Vápník

Uvažujte o KLOUBUSU, pokud jste:

Sportovci

Sportovci

Abyste byli na prvním místě, musí být na prvním místě vaše tělo. Stejně jako ionťák, zkušený trenér nebo správná motivace, i KLOUBUS patří k základní výbavě každého sportovce.

Aktivní lidé v nejlepších letech

Aktivní lidé
v nejlepších letech

Život nás baví, pokud jsem zdraví a nic nás nebolí. KLOUBUS je vaše pojistka, že unesete na svých ramenou každodenní pracovní výzvy a i nadále budete oporou pro své nejbližší.

Senioři

Senioři

Nikdy není pozdě odměnit své tělo novou silou! Dopřejte svým kloubům a vazům KLOUBUS, protože je tou nejlepší péčí při boji s artritidou a záněty.

Vyrobeno v ČR Vyrobeno v ČR
Originální receptura a složení Originální
receptura a složení
Vysoký obsah účinných látek Vysoký obsah
účinných látek
Jednoduché a chutné podávání Jednoduché
a chutné podávání

O nás

Na českém trhu je velké množství doplňků stravy na klouby, ale když jsme se rozhodli sami začít nějaký používat, byli jsme zklamaní. Přestřelené ceny, nedostatečné složení, špatné podávání. A protože už máme zkušenosti s výrobou a prodejem doplňku stravy (více zde), rozhodli jsme se vyrobit vlastní kloubní přípravek. Dlouhou dobu jsme studovali a hledali nejlepší látky pro podporu kloubů, vazů, šlach a svalů. A našli jsme je. Překvapilo nás ale, jak velké dávky musí člověk přijmout, aby měl vůbec přípravek nějaký efekt. Proto jsme hned vyřadili podávání v tabletách. Pro požadovaný efekt byste jich museli spolknout několik denně.

Zvolili jsme rozpuštění látek ve vodě. Podávání rychlé, pohodlné a především účinné. KLOUBUS jsme zabalili do krásného balení, aby se Vám líbil a posloužil i jako vhodný dárek pro vaše blízké. Jak je u nás zvykem, produkt vyrábíme u nás v České republice, kde máme dohled nad výrobou.

KLOUBUS je zde, aby Vám nabídl to nejlepší řešení pro posílení vašich kloubů, šlach a vazů. Kvalitní český výrobek s bohatým složením za kterým stojí zkušený tým připraven Vám kdykoli vyjít vstříc a zařídit vše pro vaší spokojenost.

A proč je v logu zrovna nosorožec? Patří mezi nejsilnější savce v přírodní říši a nosorožec má také nejsilnější kosti ze všech savců.

Věříme, že pravidelným užíváním našeho produktu budou vaše klouby stejně silné a odolné jako ty nosorožčí.

KLOUBUS tým
Mohlo by vás zajímat