Podělte se s vaší zkušeností
s produktem KLOUBUS

Prosíme o přiložení Vaší fotografie s produktem KLOUBUS (velká, nebo malá krabička produktu) o velikosti maximálně 5MB. Děkujeme.

Sečtěte a zaokrouhlete (9.8 + 37.6) *

Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Vyzkouším KLOUBUS

Objednávat můžete i telefonicky každý den od 7:00 - 15:00 na tel. čísle +420 592 750 302

Už jste pouze jeden krok od zakoupení produktu KLOUBUS. Vyberte počet balení a poté zadejte své jméno, adresu, e-mail a způsob jakým budete chtít zaplatit.

2 balení KLOUBUS

2 balení KLOUBUS

Doprava zdarma
23 Kč /den 1 380 Kč
  • 60 denní kúra
  • 9 g v denní dávce
  • doprava zdarma
Koupit 2 balení
3+1 balení ZDARMA!

3+1 balení ZDARMA!

Doprava zdarma TOP Nabídka!
17 Kč /den 2070 Kč Původní cena
2 760 Kč
  • 120 denní kúra
  • 9 g v denní dávce
  • ušetříte 690 Kč!
  • doprava zdarma
Koupit 3+1 ZDARMA
1 balení KLOUBUS

1 balení KLOUBUS

23 Kč /den 690 Kč
  • 30 denní kúra
  • 9 g v denní dávce
  • poštovné 80 Kč
Koupit 1 balení

Otázky a odpovědi

V čem se liší KLOUBUS od ostatních kloubních přípravků? +

Na rozdíl od většiny kloubních preparátů obsahuje KLOUBUS široké spektrum účinných látek pro dobrou funkci kostí a chrupavek. Má vysoký obsah kolagenu ve formě peptidů (nejlépe vstřebatelná forma), dále obsahuje optimální dávky chondroprotektiva jako je chondroitin sulfát, glukosamin sulfát a MSM. Ve složení nechybí ani spektrum vitamínů a minerálů, které mají příznivý vliv na činnost kloubů. Mezi hlavní z nich patří Vitamín C, Hořčík, Zinek, Biotin, Bromelain nebo Vitamín D3. Podobně komplexní složení na českém trhu budete hledat stěží.

Jak KLOUBUS nejlépe užívat? +

KLOUBUS rozmíchejte ve 250 ml pitné vody o pokojové teplotě. Užívejte ráno nebo večer, nejlépe během jídla nebo 15 minut po jídle.

Kdy na sobě pocítím první účinky produktu? +

KLOUBUS obsahuje komplexní složení a samotné účinky a rychlost nástupu je velmi individuální. V běžných případech jsou první účinky znatelné v období mezi 1. až 3. měsícem užívání.

Kde se KLOUBUS vyrábí? +

KLOUBUS se vyrábí v České republice. Díky tomu máme pod kontrolou nejen výrobu, ale celý proces dopravy a distribuce. Můžeme vám tak zajistit maximální kvalitu za rozumnou cenu.

Je KLOUBUS bezpečný a nezávadný? +

Ano. KLOUBUS je doplněk stravy a nemá žádné vedlejší účinky. Je certifikován Státním zdravotním ústavem v Praze. KLOUBUS byl také testován na obsah chondroprotektiv. Každá šarže je důkladně testována.

Mohu brát KLOUBUS, pokud beru prášky na cukrovku, tlak a podobně? +

Pokud máte jakékoli zdravotní problémy s navazujícími léky, je vhodné konzultovat užívání produktu s lékařem. Obecně nedoporučujeme užívat KLOUBUS trpíte-li alergií na kteroukoli jeho složku. Dále není produkt vhodný při současném užívání přípravků proti srážlivosti krve a při zvýšené citlivosti na korýše a rybí bílkoviny.

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lidí lepší a jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Jsme vděční za to, že se řady našich zákazníků den co den zvětšují a že se k nám opakovaně vracíte. Spokojenost kupujícího je u nás vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je pozitivní recenze či doporučení od spokojeného zákazníka.

Více o nás

Detailní informace

Složení — hydrolyzovaný kolagen – kolagenní peptidy 5000 Da (vepřový), glukosamin sulfát 2KCl, MSM (methyl-sulfonyl methan), chondroitin sulfát, vitamin C (kyselina L-askorbová), mléčnan hořečnatý, mléčnan vápenatý, bromelain, l-leucin, hyaluronan sodný, mléčnan zinečnatý, D-biotin, vitamin D3 (cholekalciferol), regulátor kyselosti: kyselina citrónová, kypřící látka: hydrogenuhličitan sodný, barvivo: extrakt z červené řepy, sladidlo: sukralóza, aroma: grepové aroma.

Doporučené dávkování —  1 sáček denně, obsah sáčku rozmíchat ve 250 ml pitné vody pokojové teploty a vypít.

Upozornění — Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Není určeno dětem. Nepoužívejte tento výrobek, trpíte-li alergií na kteroukoli jeho složku. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Nevhodné při současném užívání přípravků proti srážlivosti krve. Nevhodné při zvýšené citlivosti na korýše a rybí bílkoviny.

Hmotnost balení — 270 gramů / 1 sáček = 9 gramů

Skladování — Uchovávejte v suchu a temnu při pokojové teplotě (15 – 25°C) mimo dosah přímého slunečního světla. Ukládejte mimo dosah dětí.

Vyrobeno — Primulus Group, s.r.o., Novoveská 2057/5d,
709 00 Ostrava – Mariánské Hory

Nahoru