KLOUBUS recenze a zkušenosti | KLOUBUS - opravdu účinná kloubní výživa

Nechme mluvit lidi

Věříme, že někdy máte po krk reklam a pro své tělo hledáte produkt, který byste doporučili nejlepšímu příteli.

Podívejte se proto, co na KLOUBUS říkají skuteční lidé.
Máte naše slovo, že všechny reference jsou pravdivé.

Kloubus

„Po měsíci užívání produktu KLOUBUS se cítím skvěle.“

5

Užívala jsem měsíc (u moře v kombinaci s plaváním) a cítím se výborně, rozhodně chci obojí zopakovat, a proto objednávám 3+1.

Eva , 70 let

„Po měsíci užívání jsem se cítila lépe“

5

Četla jsem na internetu srovnání různých doplňků stravy na zlepšení kloubů, šlach a kostí, kde KLOUBUS byl vítězem. Rozhodla jsem se ho vyzkoušet, zda se moje obtíže zlepší. Po měsíci užívání jsem se cítila lépe a při druhém balení zjišťuji každým dnem velké zlepšení. Lépe se pohybuji a bez velkých bolestí. Objednávám další balení a doporučuji všem. Děkuji KLOUBUSU

Zdeňka , 70 let

„Jediný výrobek, který funguje“

5

Je to jediný výrobek po kterém mě přestanou bolet kolena.

Dan , 48 let

„Je lepší než přípravky pro koně.“

5

Dříve jsem užívala lék pro koně, ale tento je přizpusobený pro lidi a lépe mi vyhovuje. Po měsíčním užívání cítím zlepšení. Lékař mi doporučil operaci kolene, ale to jsem odmítla a proto zkouším KLOUBUS.

Irena , 75 let

„Pomáhá mi na klouby“

5

KLOUBUS je nejlepší na moje problémové koleno. Hodně mi pomáhá a jsem s tímto přípravkem na klouby moc spokojená.

Jana , 55 let

„Nejlepší kloubní výživa“

5

KLOUBUS je tou nejlepší kloubní výživou, kterou jsem kdy vyzkoušel. Skvělá chuť, opravdu účinné složení s minimálním množstvím aditiv. KLOUBUS mohu doporučit každému, kdo nechce snášet odporné chutě některých kloubních výživ, ani polykat několik tablet denně. (svetfitness.cz)

Mirek , 18 let

„Skvělá podpora pro klouby a vazy. Výborně chutná.“

5

Skvělá podpora pro klouby, svaly a šlachy. Já jsem mimo jiné i díky němu zvládnul bez problémů svoji přípravu na sezónu, kde se mě povedlo vyhrát dvě zlaté medaile a překonat dva národní rekordy (v bench-pressu). Vybral jsem si KLOUBUS, jelikož je to český výrobek, příprava je rychlá (jen nasypu odměřený sáček) a jako bonus - výborně chutná.

Zdeněk , 30 let

„Můj stav se zlepšil. Skvělá chuť a rozpustnost.“

5

KLOUBUS mi velmi pomohl v přípravě na profesionální soutěž, kdy jsem byl v obrovském fyzickém i psychickém vytížení. Tělo začalo strádat a cítil jsem přetížení v oblasti ramen a loktů (vazy a šlachy). KLOUBUS jsem začal pravidelně užívat po dobu celé přípravy a stav se výrazně zlepšil. Čím bych hlavně vyzdvihl tento produkt je skvělá chuť nápoje a rozpustnost.

Filip , 27 let

„Po porodu se zlepšil stav kyčlí a zad.“

5

Po porodu jsem měla problémy se zády a kyčlemi. Hledala jsem pomoc v protahování, ale i v nějakém doplňku stravy. Manžel mi doporučil KLOUBUS. Po třech měsících užívání, se stav výrazně zlepšil. Rovněž pozitivně vnímám vyšší obsah kvalitního kolagenu, který působí skvělé na mou pleť.

Alexandra , 30 let

„Lepší výkon a žádné problémy s koleny.“

5

Loni jsem se účastnil extrémního vytrvalostního závodu B7, ale z důvodu problémů s koleny jsem to v půlce vzdal. Letos jsem se zhruba 3 měsíce před závodem začal užívat produkt KLOUBUS. Závod jsem dokončil a kromě celkové únavy (po 90 km chůze v kopcích) jsem o nějakých problémech kolen vůbec nevěděl.

Jindřich , 29 let

„Těžké dřepy bez problémů s úpony a koleny.“

5

KLOUBUS opravdu funguje. Cvičím těžké dřepy a po užívání produktu KLOUBUS sem schopen zvedat daleko větší váhy a mám klouby jako nemluvně :)

David , 24 let

„Po měsíci užívání se cítím lépe.“

5

KLOUBUS užívám již 2 měsíce a cítím se daleko lépe. Trpím artritidou 2. a 3. stupně kolene a kyčle. Po prvním měsíci užívání jsem zaznamenal lepší pohyblivost. Určitě doporučuji!

Jaroslav , 57 let
Jana

„Tento doplněk stravy mi zachránil koleno“

5

Reference na produkty nepíšu, ale zde musím udělat výjimku. Odrovnala jsem si kvůli intenzivnímu cvičení koleno a zhruba 3 roky jsem se nemohla zbavit bolesti. Vyzkoušela jsem mnoho doplňků stravy na klouby, různé masti, zábaly, chodila jsem na rehabilitace, řešila jsem problém s několika ortopedy, ale vše bez výsledku. Nyní užívám necelé 2 měsíce Kloubus a bolest je pryč. Tento doplněk stravy mi zachránil koleno. Doporučuju všem.

Jana , 31 let
Karel P.

„KLOUBUS má v mém případě nejlepší účinnost“

5

KLOUBUS mohu jedině doporučit! Vyzkoušel jsem mnoho přípravků na bolesti kloubů, ale pouze KLOUBUS má v mém případě nejlepší účinnost. Děkuji za kvalitní český výrobek. Karel

Karel P. , 75 let
Šorejsová Miluše

„Váš přípravek KLOUBUS funguje.“

5

Milý Kloubusáci,
zdravím celý váš tým. Píši vám až ze Šumavy.
Píši slovní recenzi na váš přípravek zvaný Kloubus, který opakovaně používám.
Toto hodnocení mně připadá lepší než pouze sázet hvězdičky.
Takže diagnoza lékaře zní: artroza levého a pravého kolene 2 - 3. stupeň. Mám sice bolesti, ale nevzdávám to, denně cvičím, chodím do přírody/, která léčí a harmonizuje/ a beru již třetí měsíc váš Kloubus. První dva měsíce jsem měla při chůzi stále stejné bolesti. Nyní ale třetí měsíc nastal obrat k lepšímu. Posledních 10 dnů je mi lépe a tudíž i radostněji. Takže bolesti jsou mírnější, kolena ohebnější a já zvládnu daleko více činností.
Co mi z toho vyplývá? Že váš přípravek funguje, ale že ho je třeba užívat dlouhodobě.
No a nyní mi už zbývají poslední dva sáčky, dám si po třech měsících pauzu 1 měsíc/ doporučení ortopeda/ a poté budu opět používat Kloubus jako tříměsíční kůru. A tak to asi bude dělat stále...
Snad jsem napsala vše podstatné a moje hodnocení pro vás bude užitečné a povzbudivé.
Přeji vašemu mladému kolektivu hodně zdravíčka a úspěchů!
PS: Těším se na další várku...
S pozdravem je Šorejsová Miluše Kašperské Hory

Šorejsová Miluše
Míčan

„Až při produktu KLOUBUS jsem pocítil úlevu od bolesti.“

5

Dobrý den,
Zkoušel jsem na skokanské koleno už všechny možné metody a výživy. Vždy se to zlepšilo až s úplným klidovým režimem, takže jsem ať už doplňkům stravy, mazání nebo tejpování a ortéze nedával valnou míru pomoci a úlevy. Vašemu produktu jsem chtěl dát šanci jako poslední možnost a ani jsem už nedoufal v žádný zázrak. Po třech týdnech užívání, spolu s multivitaminem a hořčíkem a ledování po každé aktivitě, jsem při lehké zátěži a nelepšící se bolesti už začínal ztrácet naději a říkal si, že jsem opět uvěřil popisu a recenzím a je to tuctový produkt. Ovšem v týdnu, kdy jsem načal druhé balení, tedy po měsíci užívání, jsem během týdne pociťoval výrazné zlepšení a ústup bolesti. A nyní musím říct, a proto vám i píšu a chtěl bych vám předat radost, že jsem vážně ohromen, protože koleno vůbec necítím ani při přidání zátěže a sundání ortézy během aktivit. Vážně je to snad poprvé v životě, kdy jsem z nějakého doplňku takhle nadšený a vážně razantní účinky vidím a cítím.
Doufám, že vám udělám radost jako váš produkt mě.
Díky za váš kvalitní, poctivý a funkční produkt a přeji hezký den. 

Míčan
Anela

„Cítila jsem se podstatně lépe, objednávám znovu.“

5

Objednávám znovu, byla jsem spokojená a určitě jsem se cítila podstatně lépe.

Anela , 63 let
Jan V

„“

5

Před použitím Kloubusu mě bolela kolena. Při rychlejší chůzi do schodů mě v nich píchalo. Teď po měsíci a půl užívání Kloubusu je vše v pohodě a vesele chodím po horách.

Jan V , 32 let
Roman

„KLOUBUS pomáhá udržovat mé klouby v dobrém stavu.“

5

Užívám ho již přes rok, závodím v triatlonu a příprava na Ironmana je náročná. KLOUBUS pomáhá udržovat mé klouby v dobrém stavu i při objemech tréninku a zátěži. Mohu naplno trénovat a závodit. Doporučuji.

Roman , 55 let
Jaroslav

„KLOUBUS mi jako jediný z přípravků nejvíce pomohl.“

5

KLOUBUS mi jako jediný z přípravků nabízených na našem trhu nejvíce pomohl od bolesti kloubů.

Jaroslav , 73 let
Alena

„Po dvou měsících to vypadá úspěšně.“

5

KLOUBUS užívá manžel a po dvou měsících to vypadá úspěšně, proto mu ještě dávku přidám a uvidíme.

Alena , 64 let
Helena Nováková

„S produktem KLOUBUS jsem velice spokojená a moc mi pomohl.“

5

S produktem KLOUBUS jsem velice spokojená a moc mi pomohl. Doporučila jsem a doporučuji i svým známým. Dokonce jsem produkt doporučila při návštěvě praktického lékaře a i ten doporučil svým pacientům, kteří byli velice spokojeni a přišli paní doktorce poděkovat. Funguje skvěle.

Helena Nováková , 69 let
Helča

„Po vypití dvou balení jsem se cítila lépe.“

5

Jsem po operaci kolene a mám artrózu. Mé klouby jsou dost unavené. Po vypití dvou balení jsem se cítila lépe. O dost lépe a proto jsem se rozhodla pro další balení. Každé zlepšení je pro mě velká pomoc, proto moc děkuji týmu KLOUBUS.

Helča , 56 let
Helena Nováková

„Jedině KLOUBUS mě pomohl při potížích s klouby“

5

Chtěla jsem vyzkoušet něco nového a hlavně od české firmy. Mohu říci, že jedině tento produkt mě pomohl při mých potížích s klouby kolen. Pomohl nejen mě, ale když jsem KLOUBUS doporučila známým, přišli mi poděkovat. Dokonce jsem složení KLOUBUSu přinesla své praktické lékařce a ta si jej sama objednala a doporučila i pacientům s podobnými problémy. I oni přišli s kladnou odezvou. Jsem moc vděčna za KLOUBUS , že se můj stav podstatně zlepšil. Proto budu KLOUBUS i nadále odebírat . S pozdravem Nováková Helena, Praha.

Helena Nováková , 68 let
Jana

„KLOUBUS je nejlepší na moje koleno.“

5

KLOUBUS je nejlepší na moje problémový koleno. Hodně mi pomáhá, jsem s tímto přípravkem na klouby moc spokojena.

Jana , 55 let
Helena Nováková

„Vřele doporučuji. KLOUBUS pomohl od špatného pohybu a bolesti.“

5

Všem, kdo má problémy s klouby tento produkt vřele doporučuji. Sama mám velké problémy s koleny a KLOUBUS mi velice pomohl od špatného pohybu a bolesti. Budu si tento doplněk kupovat i nadále, opravdu pomáhá. Navíc po objednání přijde velice brzy. pracovníci firmy velice ochotně poradí a vysvětlí dotazy. Jsem velice spokojená.

Helena Nováková , 68 let
Věra

„Cítím zlepšení“

5

Cítím zlepšení, snad bude stav trvalý.

Věra , 73 let
Marie K.

„Složení je lepší, než u ostatních výrobků.“

5

KLOUBUS jsem objevila na internetu a zaujalo mě složení, které je lepší než u ostatních výrobků. Jsem s ním velice spokojena. Už zase skáču s vnoučaty na trampolíně a nemám problémy s koleny.

Marie K. , 70 let
Mirek

„Klouby již neotékají, zatím velká spokojenost!“

5

Po cca 2 měsíčním žívání produktu KLOUBUS klouby již neotékají a nejsou zanícené. Začínám tomu věřit, proto jsem si objednal další 3 balení. Zatím velká spokojenost!

Mirek , 59 let
Jiří

„Nečekal jsem to, ale KLOUBUS funguje.“

5

Zhubl jsem ze 154 kg na současných 116 kg. Do důchodu ještě sice daleko, ale rád bych zůstal pohybově aktivní aspoň do "75". Už přes rok fakt "dost sportuji a cvičím s vlastním tělem" - klouby dostávají zabrat. KLOUBUS mi "po ránu" jednak docela chutná, ale co je nejpodstatnější - pocitově mám za to, že mi výrazně pomáhá klouby udržet v dobrém stavu. Nečekal jsem to a ono to zřejmě fakt funguje. Díky ... ať žije Nosorožec !!

Jiří , 52 let
Irena N.

„Po necelém měsíci jsou problémy kloubů minimální.“

5

KLOUBUS jsem zakoupila jako dárek manželovi který trpí bolesti kloubů, manžel KLOUBUS užívá 2 měsíce a cítí se mnohem lépe. Zakoupila jsem si KLOUBUS pro sebe, měla jsem bolesti v pravé noze, které mě moc trápily v noci. KLOUBUS užívám necelý měsíc a problémy jsou minimální. Za sebe mohu produkt doporučit.

Irena N. , 67 let
Gábina

„Potíže s kolenem jsou téměř pryč“

5

Měla jsem potíže s kolenem a po necelém dvouměsíčním užívání přípravku KLOUBUS jsou potíže téměř pryč. S užíváním produktu KLOUBUS budu dál pokračovat.

Gábina , 41 let
Ivana

„Po dvou měsících cítím zlepšení“

5

Upoutalo mě složení látek v produktu KLOUBUS. Po dvouměsíčním užívání jsem přestal mít problémy s kyčelním kloubem. KLOUBUS je chutný a dobře se užívá.

Ivana , 67 let
Milan

„Cítím úlevu a nemám problémy páteře“

5

Po pravidelném užívání cítím úlevu a nemám již problémy páteře. Chuť přípravku KLOUBUS je příjemná.

Milan , 65 let
Olga Riedlova

„Jsem maximálně spokojena“

5

Jsem s ním maximálně spokojena. Nejen, že chutná znamenitě, ale nemám již problémy s koleny, ani necítím žádné jiné klouby. Také mám pocit, že se mě zlepšil stav kůže. Za produkt KLOUBUS děkuji.

Olga Riedlova , 63 let
Josef K.

„Velká pomoc při artróze 3. stupně“

5

Naprostá spokojenost a to už jsem vyzkoušel kdeco. Mám v obou kolenou artrózu 3. stupně, asi po 14. dnech užívání Kloubusu problémy kolen téměř zmizely. Po dvou měsících užíváni jsem nevěděl, že nějaká kolena mám. Asi po třítýdenní pauze se bolesti vrátily. Dnes jsem objednal další dvě balení. Za mě super.

Josef K. , 46 let
Radka

„Moje doktorka mě výrobek doporučila“

5

Dosud jsem měla jen jednu měsíční kůru a nemohu říci, že bych cítila změnu. Moje paní doktorka si ale prohlédla složení a i když výrobek neznala, doporučila mi ho. Takže na její doporučení budu s užíváním pokračovat.

Radka , 71 let
Jiřina

„Lehce rozpustný, výborná chuť a opravdu pomáhá.“

5

Dobrý den, hledala jsem preparát na klouby, který by mi nedělal "těžký žaludek" a našla jsem KLOUBUS. Užívám ho druhý měsíc a mohu potvrdit, že fakt pomáhá. Je to lehce rozpustný a přitom velmi lahodný nápoj s opravdu výbornými účinky. Díky, díky.

Jiřina , 65 let
Olga

„Přestali problémy s klouby a mám lepší pleť.“

5

Jsem nesmírně ráda, že jsem s tímto produktem začala. Zřejmě ho nepřestanu brát. Dobře se užívá, je chuťově dobrý a hlavně po 10 dnech jsem měla bezbolestné klouby a mám také lepší pleť. Všem s problémy kloubů bych KLOUBUS doporučila.

Olga , 63 let
Jana P.

„Po měsíci je koleno uvolněnější.“

5

KLOUBUS užívám první měsíc. Mám problémy s kolenem. Po uživání produktu je koleno uvolněnější. Snad se to bude lepšit i dál.

Jana P. , 55 let

Máte už KLOUBUS?
Napiště nám, jak se vám osvědčil.