Nechme mluvit lidi

Věříme, že někdy máte po krk reklam a pro své tělo hledáte produkt, který byste doporučili nejlepšímu příteli.

Podívejte se proto, co na KLOUBUS říkají skuteční lidé.
Máte naše slovo, že všechny reference jsou pravdivé.

Kloubus

„Skvělá podpora pro klouby a vazy. Výborně chutná.“

Skvělá podpora pro klouby, svaly a šlachy. Já jsem mimo jiné i díky němu zvládnul bez problémů svoji přípravu na sezónu, kde se mě povedlo vyhrát dvě zlaté medaile a překonat dva národní rekordy (v bench-pressu). Vybral jsem si KLOUBUS, jelikož je to český výrobek, příprava je rychlá (jen nasypu odměřený sáček) a jako bonus - výborně chutná.

Zdeněk,  30 let

„Můj stav se zlepšil. Skvělá chuť a rozpustnost.“

KLOUBUS mi velmi pomohl v přípravě na profesionální soutěž, kdy jsem byl v obrovském fyzickém i psychickém vytížení. Tělo začalo strádat a cítil jsem přetížení v oblasti ramen a loktů (vazy a šlachy). KLOUBUS jsem začal pravidelně užívat po dobu celé přípravy a stav se výrazně zlepšil. Čím bych hlavně vyzdvihl tento produkt je skvělá chuť nápoje a rozpustnost.

Filip,  27 let

„Po porodu se zlepšil stav kyčlí a zad.“

Po porodu jsem měla problémy se zády a kyčlemi. Hledala jsem pomoc v protahování, ale i v nějakém doplňku stravy. Manžel mi doporučil KLOUBUS. Po třech měsících užívání, se stav výrazně zlepšil. Rovněž pozitivně vnímám vyšší obsah kvalitního kolagenu, který působí skvělé na mou pleť.

Alexandra,  30 let

„Lepší výkon a žádné problémy s koleny.“

Loni jsem se účastnil extrémního vytrvalostního závodu B7, ale z důvodu problémů s koleny jsem to v půlce vzdal. Letos jsem se zhruba 3 měsíce před závodem začal užívat produkt KLOUBUS. Závod jsem dokončil a kromě celkové únavy (po 90 km chůze v kopcích) jsem o nějakých problémech kolen vůbec nevěděl.

Jindřich ,  29 let

„Těžké dřepy bez problémů s úpony a koleny.“

KLOUBUS opravdu funguje. Cvičím těžké dřepy a po užívání produktu KLOUBUSj sem schopen zvedat daleko větší váhy a mám klouby jako nemluvně :)

David,  24 let

„Kolena a ramena jako nové“

Už několik let chodím pravidelně do posilovny a poslední dobou jsem měl problémy namáháním kolen a především ramen. Po začátku používání produktu KLOUBUS se můj stav zlepšil. Cítím se daleko jistější i při těžkých cvicích.

David,  31 let

„Po měsíci užívání se cítím lépe.“

KLOUBUS užívám již 2 měsíce a cítím se daleko lépe. Trpím artritidou 2. a 3. stupně kolene a kyčle. Po prvním měsíci užívání jsem zaznamenal lepší pohyblivost. Určitě doporučuji!

Jaroslav,  57 let
Milan

„Cítím úlevu a nemám problémy páteře“

Po pravidelném užívání cítím úlevu a nemám již problémy páteře. Chuť přípravku KLOUBUS je příjemná.

Milan ,  65 let
Olga Riedlova

„Jsem maximálně spokojena“

Jsem s ním maximálně spokojena. Nejen, že chutná znamenitě, ale nemám již problémy s koleny, ani necítím žádné jiné klouby. Také mám pocit, že se mě zlepšil stav kůže. Za produkt KLOUBUS děkuji.

Olga Riedlova,  63 let
Josef K.

„Velká pomoc při artróze 3. stupně“

Naprostá spokojenost a to už jsem vyzkoušel kdeco. Mám v obou kolenou artrózu 3. stupně, asi po 14. dnech užívání Kloubusu problémy kolen téměř zmizely. Po dvou měsících užíváni jsem nevěděl, že nějaká kolena mám. Asi po třítýdenní pauze se bolesti vrátily. Dnes jsem objednal další dvě balení. Za mě super.

Josef K.,  46 let
Radka

„Moje doktorka mě výrobek doporučila“

Dosud jsem měla jen jednu měsíční kůru a nemohu říci, že bych cítila změnu. Moje paní doktorka si ale prohlédla složení a i když výrobek neznala, doporučila mi ho. Takže na její doporučení budu s užíváním pokračovat.

Radka,  71 let
Jiřina

„Lehce rozpustný, výborná chuť a opravdu pomáhá.“

Dobrý den, hledala jsem preparát na klouby, který by mi nedělal "těžký žaludek" a našla jsem KLOUBUS. Užívám ho druhý měsíc a mohu potvrdit, že fakt pomáhá. Je to lehce rozpustný a přitom velmi lahodný nápoj s opravdu výbornými účinky. Díky, díky.

Jiřina,  65 let
Olga

„Přestali problémy s klouby a mám lepší pleť.“

Jsem nesmírně ráda, že jsem s tímto produktem začala. Zřejmě ho nepřestanu brát. Dobře se užívá, je chuťově dobrý a hlavně po 10 dnech jsem měla bezbolestné klouby a mám také lepší pleť. Všem s problémy kloubů bych KLOUBUS doporučila.

Olga,  63 let
Jana P.

„Po měsíci je koleno uvolněnější.“

KLOUBUS užívám první měsíc. Mám problémy s kolenem. Po uživání produktu je koleno uvolněnější. Snad se to bude lepšit i dál.

Jana P.,  55 let

Máte už KLOUBUS?
Napiště nám, jak se vám osvědčil.