Hodnocení zákazníků | KLOUBUS - opravdu účinná kloubní výživa

Nechme mluvit lidi

Věříme, že někdy máte po krk reklam a pro své tělo hledáte produkt, který byste doporučili nejlepšímu příteli.

Podívejte se proto, co na KLOUBUS říkají skuteční lidé.
Máte naše slovo, že všechny reference jsou pravdivé.

Kloubus

„Skvělá podpora pro klouby a vazy. Výborně chutná.“

Skvělá podpora pro klouby, svaly a šlachy. Já jsem mimo jiné i díky němu zvládnul bez problémů svoji přípravu na sezónu, kde se mě povedlo vyhrát dvě zlaté medaile a překonat dva národní rekordy (v bench-pressu). Vybral jsem si KLOUBUS, jelikož je to český výrobek, příprava je rychlá (jen nasypu odměřený sáček) a jako bonus - výborně chutná.

Zdeněk,  30 let

„Můj stav se zlepšil. Skvělá chuť a rozpustnost.“

KLOUBUS mi velmi pomohl v přípravě na profesionální soutěž, kdy jsem byl v obrovském fyzickém i psychickém vytížení. Tělo začalo strádat a cítil jsem přetížení v oblasti ramen a loktů (vazy a šlachy). KLOUBUS jsem začal pravidelně užívat po dobu celé přípravy a stav se výrazně zlepšil. Čím bych hlavně vyzdvihl tento produkt je skvělá chuť nápoje a rozpustnost.

Filip,  27 let

„Po dvou měsících užívání menší křeče.“

Nikdy jsem moc nesportovala, ale rozhodla jsem se začít a mé klouby reagovaly na nezvyklou zátěž bolestí, kterou doprovázely křeče. Trpěla hlavně kolena a kyčle. Po dvouměsíčním užívání KLOUBUSU na doporučení mé sestry, se bolesti zmírnily a křeče ustaly.

Juliana,  26 let

„Po porodu se zmírnila bolest kyčlí a zad.“

Po porodu mne začaly pobolívat záda a kyčle. Hledala jsem pomoc v protahování, ale i v nějakém doplňku stravy. Manžel mi doporučil KLOUBUS. Po třech měsících užívání, se zmírnila bolest v kyčlích i zádech. Rovněž pozitivně vnímám vyšší obsah kvalitního kolagenu, který působí skvělé na mou pleť.

Alexandra,  30 let

„Lepší výkon a žádné bolesti kolen.“

Loni jsem se účastnil extrémního vytrvalostního závodu B7, ale z důvodu bolesti kolen jsem to v půlce vzdal. Letos jsem se zhruba 3 měsíce před závodem začal užívat produkt KLOUBUS. Závod jsem dokončil a kromě celkové únavy (po 90 km chůze v kopcích) jsem o nějakých bolestech kolen vůbec nevěděl.

Jindřich ,  29 let

„Těžké dřepy bez bolesti úponů a kolen.“

KLOUBUS opravdu funguje. Cvičím těžké dřepy a po užívání produktu KLOUBUS se ztratily bolesti úponů nad a pod kolenem. Jsem schopen zvedat daleko větší váhy a mám klouby jako nemluvně :)

David,  24 let

„Bolesti kolen a ramene jsou pryč.“

Už několik let chodím pravidelně do posilovny a poslední dobou jsem měl problémy s bolestí kolen a především ramen. Po začátku používání produktu KLOUBUS se můj stav zlepšil. Bolest je pryč a cítím se daleko jistější i při těžkých cvicích.

David,  31 let

„Po měsíci užívání menší bolest a pohyblivost.“

KLOUBUS užívám již 2 měsíce a cítím se daleko lépe. Trpím artritidou 2. a 3. stupně kolene a kyčle. Po prvním měsíci užívání jsem zaznamenal menší bolest a lepší pohyblivost. Určitě doporučuji!

Jaroslav,  57 let
Jiřina

„Lehce rozpustný, výborná chuť a opravdu pomáhá.“

Dobrý den, hledala jsem preparát na klouby, který by mi nedělal "těžký žaludek" a našla jsem KLOUBUS. Užívám ho druhý měsíc a mohu potvrdit, že fakt pomáhá. Je to lehce rozpustný a přitom velmi lahodný nápoj s opravdu výbornými účinky. Díky, díky.

Jiřina,  65 let
Olga

„Přestali bolet klouby a mám lepší pleť.“

Jsem nesmírně ráda, že jsem s tímto produktem začala. Zřejmě ho nepřestanu brát. Dobře se užívá, je chuťově dobrý a hlavně po 10 dnech mě přestali bolet klouby a mám také lepší pleť. Všem, koho bolí klouby bych KLOUBUS doporučila.

Olga,  63 let
Jana P.

„Po měsíci je koleno uvolněnější.“

KLOUBUS užívám první měsíc. Mám bolavé koleno. Po uživání produktu je koleno uvolněnější. Snad se to bude lepšit i dál.

Jana P.,  55 let

Máte už KLOUBUS?
Napiště nám, jak se vám osvědčil.