Podrobné složení KLOUBUS

Právě díky svému složení a způsobu dávkování se KLOUBUS stal jedním z nejsilnějších produktů na českém trhu.

Dlouho jsme hledali nejlepší látky pro podporu kloubů, vazů, šlach a svalů. Pevně si stojíme za tím, že pro posílení svého pohybového aparátu nepotřebujete neúčinné tabletky ani výživu pro koně.

Zjistěte, co stojí za sílou originálního českého produktu KLOUBUS a proč na každý nákup nabízíme garanci spokojenosti.

KLOUBUS splňuje ohlašovací povinnosti na Ministerstvu zemědělství a je certifikován státním zdravotním ústavem v Praze. Certifikaci si můžete ověřit zde.

Vyrobeno
v ČR
Originální receptura
a složení
Vysoký obsah
účinných látek
Jednoduché
a chutné podávání

Podrobné složení KLOUBUS

Právě díky svému složení a způsobu dávkování se KLOUBUS stal jedním z nejsilnějších produktů na českém trhu.

KOLAGEN – kolagenní peptidy

KOLAGEN – kolagenní peptidy

Kolagen je jedním z nejdůležitějších stavebních "kamenů" lidského těla a tvoří převážně 30 % celkového množství bílkovin v našem těle. Kolagen je strukturální protein, který v těle zajišťuje soudržnost, elasticitu všech pojivových tkání, včetně kůže, šlach, vazů, chrupavek a kostí. Kolagenní peptidy jsou malé bioaktivní molekuly, které se získávají enzymatickou hydrolýzou kolagenu. Hydrolýza snižuje velikost proteinových fibrilů kolagenu na menší peptidy. Kolagenní peptidy mají vysokou biodostupnost, což zajišťuje jejich lepší vstřebatelnost do organismu. V našem produktu KLOUBUS je kolagen zastoupen ve formě kolagenních peptidů s molekulovou hmotností 5000 Da v denní dávce 2730 mg.
GLUKOSAMIN – glukosamin sulfát

GLUKOSAMIN – glukosamin sulfát

Glukosamin je látka tělu vlastní, nachází se v něm tedy v relativně vysokém množství. Tvoří jej řetězce propojených cukrů a proteinů. Je hlavní složkou chrupavky. Stimuluje buňky chrupavky (chondrocyty) k syntéze základní stavební složky chrupavky. Bez glukosaminu v těle by byl každodenní pohyb a běžné aktivity velmi obtížné a namáhavé. Proto hraje důležitou roli ve stavbě kloubů, vazů a šlach. Velice vhodná je jeho kombinace s chondroitinem. V přípravku KLOUBUS se glukosamin vyskytuje ve formě glukosamin sulfátu 2 KCl a v denní dávce 1760 mg.
MSM – Methyl-sulfonyl methan

MSM – Methyl-sulfonyl methan

Metylsulfonylmetan je ve vodě rozpustná, bílá krystalická sloučenina síry. Nachází se v každé buňce lidského těla. Je zvláště koncentrovaná v nervové tkáni, pokožce, vlasech a kloubech. Biologicky aktivní síra je jednou z nejdůležitějších živin pro naše tělo. Jde o čtvrtou nejpočetnější minerální látku v těle, zodpovědnou za mnoho tělesných funkcí. V našem těle působí tak, že zvláčňuje vnitřní vazivové a chrupavkové tkáně. Účinná je jeho kombinace s vitamínem C. V denní dávce produktu KLOUBUS najdete 500 mg MSM.
CHONDROITIN – chondroitin sulfát

CHONDROITIN – chondroitin sulfát

Chondroitin sulfát je molekula, přirozeně se vyskytující v našem těle a patřící mezi muko-polysacharidy tzv. glykosaminoglykany. Glykosaminoglykany se váží na proteoglykany, které jsou důležitou stavební součástí mezibuněčné hmoty chrupavek. Jsou přítomny jak v kostech, tak v pojivových tkáních. V přípravku KLOUBUS se chondroitin vyskytuje ve formě chondroitin sulfátu v denní dávce 320 mg.
VITAMIN C

VITAMIN C

Vitamin C (Kyselina L-askorbová) patří k ve vodě rozpustným vitamínům, které si lidské tělo nedokáže samo syntetizovat, a proto je nutné vitamin C pravidelně doplňovat. V souvislosti se zdravým pohybovým aparátem, Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a pro normální funkci chrupavek. Denní dávka produktu KLOUBUS obsahuje 250 mg vitamínu C.
HOŘČÍK

HOŘČÍK

Hořčík je jedním ze sedmi esenciálních makroprvků a také je často přezdíván „prvkem života“. Toto pojmenování si získal díky své nepostradatelnosti pro život většiny tvorů na zemi. Hořčík je důležitým minerálem, který přispívá l normální činnosti nervové soustavy, přispívá k normální činnosti svalů, k udržení normálního stavu zubů, pozitivně působí proti únavě a vyčerpání. V přípravku KLOUBUS se hořčík vyskytuje ve formě mléčnanu hořečnatého v denní dávce 70 mg.
BROMELAIN

BROMELAIN

Bromelain nebo také bromelin je proteolytický enzym, který se vyskytuje zejména v rostlinách. Nejvíce ho nalezneme v čerstvém ananasu - převážně tedy v jeho stopce. Člověk je schopen si bromelain vytvářet v malém množství. Tím, jak tělo stárne, si však vytváří stále méně a méně tohoto enzymu. Denní dávka produktu KLOUBUS obsahuje 50 mg tohoto enzymu.
L-LEUCIN

L-LEUCIN

L-Leucin je esenciální aminokyselina s rozvětveným řetězcem, kterou si tělo není schopno vytvářet samo. L-Leucin je klíčovou aminokyselinou pro fungování organismu, a proto musí být přijímán v potravě. V produktu KLOUBUS se L-Leucin nachází v denní dávce 50 mg.
KYSELINA HYALURONOVÁ

KYSELINA HYALURONOVÁ

Kyselina hyaluronová je přirozenou součástí lidského těla. Nachází se v mezibuněčné hmotě a ve zvýšené koncentraci ji najdeme v očích, v kloubní tekutině či v pokožce. V závislosti na své molekulové hmotnosti poskytuje různé biologické účinky, které nacházejí široké uplatnění v medicíně, farmacii a kosmetice. V přípravku KLOUBUS je hyaluronan sodný obsažen v denní dávce 10 mg.
ZINEK

ZINEK

Zinek je esenciální stopový prvek. Zinek přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, k normální funkci imunitního systému a v přímé souvislosti s pohybovým aparátem zinek přispívá k normálnímu stavu kostí. Nedostatek zinku se projevuje celou řadou možných příznaků jako vypadávání vlasů, lámavost nehtů, výskyt kožních problémů, zpomalený růst, náchylnost ke zlomeninám kostí. V přípravku KLOUBUS se zinek vyskytuje ve formě citronanu zinečnatého v denní dávce 5 mg.
BIOTIN

BIOTIN

Biotin neboli vitamin H se podílí na metabolismu téměř všech buněk v těle a účastní se procesů při tvorbě mastných kyselin. Biotin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a k normální činnosti nervové soustavy. Produkt KLOUBUS obsahuje 100 µg biotinu v denní dávce.
VITAMÍN D3

VITAMÍN D3

Vitamín D3 (cholekalciferol) je společně s vápníkem důležitý pro správnou stavbu kostí, zubů a funkci kloubů. Vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku. Dále Vitamin D přispívá k udržení normálního stavu kostí a k udržení normální činnosti svalů. V denní dávce produktu KLOUBUS je obsaženo 5 µg vitamínu D3.

Přesné složení

Hydrolyzovaný kolagen – kolagenní peptidy 5000 Da 2730 mg
Glukosamin sulfát 2KCl 1760 mg
MSM 500 mg
Chondroitin sulfát 320 mg
Vitamin C 250 mg
Hořčík 70 mg
Bromelain 50 mg
L-leucin 50 mg
Kyselina hyaluronová 10 mg
Zinek 5 mg
Biotin 100 µg
Vitamin D3 5 µg

Obsah v jedné dávce. Jedna dávka je jeden sáček.

Detailní informace

Složení — hydrolyzovaný kolagen – kolagenní peptidy 5000 Da (vepřový), glukosamin sulfát 2KCl, MSM (methyl-sulfonyl methan), chondroitin sulfát, vitamin C (kyselina L-askorbová), mléčnan hořečnatý, mléčnan vápenatý, bromelain, l-leucin, hyaluronan sodný, mléčnan zinečnatý, D-biotin, vitamin D3 (cholekalciferol), regulátor kyselosti: kyselina citrónová, kypřící látka: hydrogenuhličitan sodný, barvivo: extrakt z červené řepy, sladidlo: sukralóza, aroma: grepové aroma.

Doporučené dávkování —  1 sáček denně, obsah sáčku rozmíchat ve 250 ml pitné vody pokojové teploty a vypít.

Upozornění — Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Není určeno dětem. Nepoužívejte tento výrobek, trpíte-li alergií na kteroukoli jeho složku. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Nevhodné při současném užívání přípravků proti srážlivosti krve. Nevhodné při zvýšené citlivosti na korýše a rybí bílkoviny.

Hmotnost balení — 270 gramů / 1 sáček = 9 gramů

Skladování — Uchovávejte v suchu a temnu při pokojové teplotě (15 – 25°C) mimo dosah přímého slunečního světla. Ukládejte mimo dosah dětí.

Vyrobeno — Primulus Group, s.r.o., Novoveská 2057/5d,
709 00 Ostrava – Mariánské Hory

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lidí lepší a jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Jsme vděční za to, že se řady našich zákazníků den co den zvětšují a že se k nám opakovaně vracíte. Spokojenost kupujícího je u nás vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je pozitivní recenze či doporučení od spokojeného zákazníka.

Více o nás

Vyzkouším KLOUBUS

Objednávat můžete i telefonicky každý den od 7:00 - 15:00 na tel. čísle +420 592 750 302

Už jste pouze jeden krok od zakoupení produktu KLOUBUS. Vyberte počet balení a poté zadejte své jméno, adresu, e-mail a způsob jakým budete chtít zaplatit.

 
2 balení KLOUBUS

2 balení KLOUBUS

Doprava zdarma
23 Kč /den 1 380 Kč
  • 60 denní kúra
  • 9 g v denní dávce
  • doprava zdarma
Koupit 2 balení
3+1 balení ZDARMA!

3+1 balení ZDARMA!

Doprava zdarma TOP Nabídka!
17 Kč /den 2070 Kč Původní cena
2 760 Kč
  • 120 denní kúra
  • 9 g v denní dávce
  • ušetříte 690 Kč!
  • doprava zdarma
Koupit 3+1 ZDARMA
1 balení KLOUBUS

1 balení KLOUBUS

23 Kč /den 690 Kč
  • 30 denní kúra
  • 9 g v denní dávce
  • poštovné 80 Kč
Koupit 1 balení

Otázky a odpovědi

V čem se liší KLOUBUS od ostatních kloubních přípravků? +

Na rozdíl od většiny kloubních preparátů obsahuje KLOUBUS široké spektrum účinných látek pro dobrou funkci kostí a chrupavek. Má vysoký obsah kolagenu ve formě peptidů (nejlépe vstřebatelná forma), dále obsahuje optimální dávky chondroprotektiva jako je chondroitin sulfát, glukosamin sulfát a MSM. Ve složení nechybí ani spektrum vitamínů a minerálů, které mají příznivý vliv na činnost kloubů. Mezi hlavní z nich patří Vitamín C, Hořčík, Zinek, Biotin, Bromelain nebo Vitamín D3. Podobně komplexní složení na českém trhu budete hledat stěží.

Jak KLOUBUS nejlépe užívat? +

KLOUBUS rozmíchejte ve 250 ml pitné vody o pokojové teplotě. Užívejte ráno nebo večer, nejlépe během jídla nebo 15 minut po jídle.

Kdy na sobě pocítím první účinky produktu? +

KLOUBUS obsahuje komplexní složení a samotné účinky a rychlost nástupu je velmi individuální. V běžných případech jsou první účinky znatelné v období mezi 1. až 3. měsícem užívání.

Kde se KLOUBUS vyrábí? +

KLOUBUS se vyrábí v České republice. Díky tomu máme pod kontrolou nejen výrobu, ale celý proces dopravy a distribuce. Můžeme vám tak zajistit maximální kvalitu za rozumnou cenu.

Je KLOUBUS bezpečný a nezávadný? +

Ano. KLOUBUS je doplněk stravy a nemá žádné vedlejší účinky. Je certifikován Státním zdravotním ústavem v Praze. KLOUBUS byl také testován na obsah chondroprotektiv. Každá šarže je důkladně testována.

Mohu brát KLOUBUS, pokud beru prášky na cukrovku, tlak a podobně? +

Pokud máte jakékoli zdravotní problémy s navazujícími léky, je vhodné konzultovat užívání produktu s lékařem. Obecně nedoporučujeme užívat KLOUBUS trpíte-li alergií na kteroukoli jeho složku. Dále není produkt vhodný při současném užívání přípravků proti srážlivosti krve a při zvýšené citlivosti na korýše a rybí bílkoviny.

Nahoru